HAKKIMIZDA

Biz Prodüksiyon, sektörde duyulan ihtiyaçlarınız için çözüm ortağınız...

Sektörde uzun yıllar deneyim sahibi,çok sayıda ses getiren, projelerin içinde yer almış,  Mustafa Çetin ve Mehmet Çolak  2014 yılında Biz Prodüksiyon firmasını kurmuşlardır. Kağıthane ve İkitelli TVS Stüdyolarında kurulumunu yaptıkları 2 rejinin işletmesini devam ettirmektedirler. Ayrıca canlı yayınlar,event-organizasyon çekimleri ve yayınları,studyo-reji instalasyonu, ekipli kiralama hizmetleri ile  sektörde yerlerini, firma olarak almışlardır.Yurt içi, yurt dışı fuarları takip ederek ve katılarak, yenilikleri projelere taşıma hedefinde olan Biz Prodüksiyon, çalışma yapısı ve yenilikçi bakış açısı ile çözüm ortaklığı sunmakta ve hizmet vermektedir.

Biz Produksiyon, çatısı altında bulunan deneyimli ekibi ile yapımcı firma ve tv kanallarının beklentilerine sahiplenerek cevap vermektedir.Projelerde oluşan ekip ve ekipman ihtiyaçlarına ivedilikle çözümler bulmayı ilke haline getirmiştir.

Biz Prodüksiyon, sektörde duyulan spesifik ihtiyaçlara çözüm olacak yeni ekipmanlarla taleplere cevap vermek üzere, yatırımlarını yönlendirme kararlılığında yol almaktadır.